Порушення п.1, п.5 документа ВИМОГИ до доменних імен державних органів в українському сегменті інтернету

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Чому у домени GOV.UA Вашого офіційного веб-сайту www.minjust.gov.ua відсутні латинські литери?

Згідно п.1, п. 5 документа "ВИМОГИ до доменних імен державних органів в українському сегменті інтернету", які ЗАТВЕРДЖЕНИ постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015-го. № 851, державні органи (далі- реєстранти) реєструють доменні імена для забезпечення представлення в Інтернеті своїх офіційних веб-сайтів, надання доступу через Інтернет до електронних реєстрів, баз даних та інших електронних інформаційних ресурсів, використання і обміну повідомленнями електронної пошти.
Кабінет міністрів України постановив наступне - для реєстрації доменного імені офіційного веб-сайту в інтернеті реєстранті використовуютьу домени GOV.UA - слово (словосполучень) латинськими літерами, що відповідає повному чи скороченому офіційному найменуванню реєстранта або абревіатурі його офіційного найменування.
Аналогічно, веб-сайту Національної поліції України www.cyberpolice.gov.ua відсутні латинські литери і яка блокує формат пошти [email address] - це моє ім'я пошти в Кабінете електронних сервісів Міністерства юстиції України в режімі on-line, і вона, пошта,використовується для здійснення службового листування виключно електронних поштових скриньок, розміщених на серверах, які перебувають у доменній зоні GOV.UA

Ви також порушуєте Статут Всесвітнього поштового союзу(*)
(укр/рос). Документ 995_101, чинний, поточна редакція — Редакція від 12.08.2008, підстава - 055_014 .

Компанія «Хостмайстер» спільно з ICANN в Україні ввела у дію локальний кореневий сервер DNS, що містить інформацію про домени верхнього рівня. Сервер є «дзеркалом» одного з 13-кореневих серверів ICANN, відомого під назвою «L-root».
Так домен кореневого рівня, позначається крапкою “ . (крапка)“ . Наступний рівень ієрархії — це домени верхнього рівня.
Наприклад, повне ім'я – mail.gov.ua позначає домен третього рівня mail, який входить в домен другого рівня gov, який входить в домен першего рівня ua, який входить в безіменний кореневої домен . (крапка).
Введіть поняття ДОМЕННА ЗОНА і доменне ім'я чіткіше, щоб державні органи Украіни правильно користувалися поняттям при створенні своїх веб-сайтів і зазначені реквізити працювали з поштою фізичних і юридичних осіб.

Ваша відповідь для нас важлива і важливий подальший діалог, так як економічний злочин корупірованних комунальних структур знищує громадян Украіни та і краде гроші з держави через соціальну допомогу-субсидії. Термін виконання вмісту листа дуже важливий.

З повагою, Голова ОГБЖБ "Інерта" Яшина Віланіса Вікторівна

Міністерство юстиції України

1 Attachment

Доброго дня!

Please pass this on to the person who conducts Freedom of Information reviews.

I am writing to request an internal review of Міністерство юстиції України's handling of my FOI request 'Порушення п.1, п.5 документа ВИМОГИ до доменних імен державних органів в українському сегменті інтернету'."Міністерством юстиції України розглянуто Ваш запит на отримання
публічної інформації від 12.10.2020 щодо використання доменних імен
державними органами та в межах компетенції повідомляє таке.
Відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до
публічної інформації» Ваш запит листом Мін’юсту від 15.10.2020
№ 45892/ПІ-ЮР-891-20/15.7 надіслано за належністю Міністерству цифрової
трансформації України. "

А, Міністерство цифрової трансформації України. "відписался у вигляді переписки тексту з Постанови. Відповідь ні про що. Відповіді на ці запитання немає.

[ НАДАЙТЕ ДЕТАЛІ ЩОДО ВАШОЇ СКАРГИ ТУТ ]

Повна історія моїх запитів доступна за адресою: http://dostup.pravda.com.ua/request/poru...

З повагою,

Віланіса

Міністерство юстиції України

Доброго дня.
Для належного розгляду Вашого звернення просимо направити лист з
розширеною інформацією.

15-11-2020 16:01, Віланіса написав:

показати цитоване