Порушення конституційних прав щодо вибору форми навчання

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка кількість учнів та персоналу ліцею імені Олени Пчілки перебуває на самоізоляції
через контакт з пацієнтом, в якого підтвердили COVID-19?
2. Чому ліцей імені Олени Пчілки на змішаній формі навчання, якщо за змінами до правил карантину
на всій території України заборонено відвідувати заклади освіти групам більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти, а також відвідувати окремі категорії закладів, 50% учнів і персоналу яких перебувають на самоізоляції?
Так як ліцей відвідують практично всі учні, але чергуючись через тиждень, логічно витікає те, що на самоізоляції немає 50% учнів та персоналу.

3. Якими технічними засобами забезпечений ліцей імені Олени Пчілки у м.Ковелі для проведення змішаної форми навчання? Та які технічні засоби та програмне забезпечення є для учнів? Так як проводиться збір коштів з батьків, значить ліцей імені Олени Пчілки не готовий для навчання за дистанною чи змішаною формою.
Прошу надати інформацію про те, чому директор ліцею імені Олени Пчілки порушує конституційні права учнів і їх батьків у виборі форми навчання, якщо по всіх законах учні мають право вчитись стаціонарно в ліцеї?
З повагою,

Альона

Звернення, Ковельська територіальна громада

1 Attachment