Порушення до 17 статті Закону України «Про дорожній рух»

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-на чиєму балансі/обслуговуванні перебуває ділянка автомобільної дороги за адресою м.Київ,вулиця Володимирська від перетину вулиці Льва Толстого до початку бульвара Тараса Шевченко.
Також прошу вказати:
-в якому році відбувся капітальний ремонт цієї ділянки дороги,хто та за які кошти (сума) виконував ремонтні роботи,
-хто є відповідальним суб'єктом за виконання робіт з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на цій ділянці дороги(ПІБ фізичних осіб, найменування юридичних осіб); за які кошти (сума) та коли (дата) виконувались такі робити,
-хто є відповідальним суб’єктом або який державний орган несе відповідальність саме за цю ділянку(вулиця Володимирська від перетину вулиці Льва Толстого до початку бульвара Тараса Шевченко).
-Відповідно до 17 статті Закону України «Про дорожній рух», пішохід має право на переважне перетинання проїзної частини на позначенних пішохідних переходах;(на жаль,водії порушують ПДР та перешкоджають пішоходам перетинати проїзну частину на зазначеному пішохідному переході),тому я буду вимагати від державних та місцевих органів влади, власників автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів створення необхідних умов для забезпечення безпеки руху,перш за все, для пішоходів.
Відповідь прошу підготувати у письмовій формі та надіслати на електронну адресу, з якої відправлений цей запит на інформацію.

З повагою,

Катерина

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти