Порушення численних норм законодавства

Назар Стодоля

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідними правоохоронними органами м.Скадовська Херсонської області не вживаються заходів щодо прийняття мір до громадян які ухилились від призову. Так, протягом всіх хвиль мобілізації, починаючи з 2014 року повістки надходили неодноразово таким громадянам:
Брати Балонові – Ігор та Андрій Володимировичі – вул.. Джарилгацька, 294 – людей, які приносили повістку послали нецензурними словами. Андрій сказав що має захист в правоохоронних органах, не скривав, що плате хабарі де теба та «вирішує всі питання» за допомогою грошей. Ігор прикривається ще й захистом своєї цивільної дружини – Грачової Олени, яка працює в органі соцзахисту (влаштувалась на роботу через «хорошого знакомого», який клопотав про її працевлаштування) – користуючись зв’язками по роботі допомагала «відкосити» від призову, оформляти субсидії та соцвиплати (проживає в одній квартирі з Балоновим Ігорем, але нігде це не зазначає). Брати Балонови їздять в Росію на заробітки – купують дорогі машини і в той же час користуються соціальними допомогами як малозабезпечені.
Свідками «сцени» ухиляння Балоновим Андрієм від отримання повістки на призов – був закатаний скандал – чули сусіди які проживають на першому поверсі зазначеного будинку, але правоохоронні органи не вжили жодних заходів.
Ще один злосний «уклоніст» - Хоменко Євгеній – жилець цього ж будинку. Втік від призову в Росію. На теперішній час живе та працює в Москві. Часто приїздить до Скадовська. Але правоохоронні органи знову ж таки проявляють бездіяльність, так як мати Хоменка Є. – колишній працівник міської ради – завжди і у всьому використовувала своє службове становище в корисних цілях, зокрема отримала декілька квартир в зазначеному будинку, посунувши при цьому з пільгової черги малозабезпечену матір-одиначку.
Всі зазначені «уклоністи» їздили на «антимайдан».
Хоменко Євген часто приїжджає до Скадовська та веде сепаратиську пропаганду, розхвалює політику Путіна та ганьбить нашого Президента.
Мало того, Балонов Андрій – займається розбещенням малолітніх – педофілією. З даного питання зі скаргою до відповідних служб зверталась його падчерка – молодша дочка його дружини Наташа. Дівчинка мала докази домагання на телефоні, але старша сестра,маючи також інтимний зв’язок з ним з малолітнього віку, видалила це з телефону мотивуючи тим, що він її фінансово підтримує та оплачує навчання, а вона хоче отримати освіту. Одним із доказів домагань є те, що обидві дівчатка закінчували школу в с. Радгоспне у бабусі – тікали з дому від його знущань. Але відповідні органи зновуж таки проявили бездіяльність – дитину затюкали і рекомендували мовчати, бо знову ж таки свою роль зіграли гроші та впливові друзі Балонова А.

З повагою,

Назар Стодоля

Public, Служба безпеки України

1 Attachment

[Subject only] RE: Інформаційний запит - Порушення численних норм законодавства

показати цитоване