Порядок використання поліцейських "фантомів".

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Фьодор Руденко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Фьодор Руденко

Доброго дня!
За повідомленням ЗМІ, з 1 липня на українських дорогах з'явилися поліцейські "фантоми". Йдеться про автомобілі Skoda Kodiaq, які під час руху фіксують порушення правил дорожнього руху. Машини обладнано прихованими мигалками і сиренами, які будуть вмикатися під час фіксації порушників на дорозі.

На авто встановлено відповідні комплекси: чотири відеокамери, блок управління, планшет і принтер. https://news.obozrevatel.com/ukr/society...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про порядок і особливості використання встановлених комплексів на автомобілі Skoda Kodiaq, оформлення адміністративних матеріалів і притягнення до відповідальності, у разі наявності складу адміністративного правопорушення.

З повагою,

Фьодор Руденко

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна Поліція

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Фьодор Руденко!

Створен запит #675233 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Департамент патрульної поліції,

1 Attachment