Порядок надання жилих приміщень особам, які визначені в ст. 45 та ст. 46 ЖКУ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік всіх документів, які необхідно подати до Харківської міської ради сім'ї, які мають п'ятьох і більше дітей, для отримання позачергово жилого приміщення ?

2. Перелік всіх документів, які необхідно подати до Харківської міської ради багатодітній сім'ї, що виховує дітей з інвалідністю, для постановки їх на облік, як громадян котрі потребують поліпшення житлових умов в першу чергу?

3. Перелік всіх документів, які необхідно подати до Харківської міської ради одинокій матері, для постановки її на облік, як громадянку котра потребує поліпшення житлових умов в першу чергу?

4. Перелік всіх документів, які необхідно подати до Харківської міської ради сім'ям при народженні близнят, для постановки їх на облік, як громадян котрі потребують поліпшення житлових умов в першу чергу?

5. Перелік всіх документів, які необхідно подати до Харківської міської ради Матері-героїні для постановки її на облік, як громадянку котра потребують поліпшення житлових умов в першу чергу?

6. Направити копії всіх актів місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування, які регулюється порядок надання в м. Харкові громадянам, які зазначені в ст. 45 та в ст. 46 ЖКУ житлового приміщення позачергово та вперше чергу?

7. Де можна подивитися Список громадян, які користуються правом першочергового надання житлової площі станом на теперішній час?
8. Де можна подивитися Список громадян, які користуються правом отримання житлової площі позачергово, станом на теперішній час?

З повагою,

Олена Яуфман

1 Attachment

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Документ 8300/0/232-19 від 25.11.2019 15:47:20
Громадянин: Яуфман Олена
Відповідь заявнику надана в повному обсязі, в установленому порядку
згідно чинного законодавства