Порядок формування конкурсної комісії до конкурсу керівників ЗЗСО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Основи свідомості, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Основи свідомості

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Порядок відбору та формування складу конкурсної комісії для участі у конкурсному відборі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти міста Кривого Рогу.

2. Механізми реалізації порядку відбору до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти міста Кривого Рогу.

3. Пакет (перелік) документів, що має подавати кандидат (кандидати) - представники громадських організацій до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти міста Кривого Рогу.

4. Кінцеві дати для подачі документів для участі у відборі до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти міста Кривого Рогу.

5. Адреса пункту/установи та ПІБ відповідальної особи, що здійснює прийом пакетів документів для участі у відборі до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти міста Кривого Рогу.

З повагою,

Основи свідомості

ДОіН Кривий Ріг Приймальня,

1 Attachment

З повагою
Директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак
виконкому Криворізької міської ради

-- реклама -----------------------------------------------------------
Заспокоїти і відновити: правила догляду за шкірою
[1]http://h.holder.com.ua/c?tz&z1585&am...

References

Visible links
1. http://h.holder.com.ua/c?tz&z1585&am...