Помічники

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро Довгий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дмитро Довгий

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- списки помічників депутатів Криворізької міської ради 7-го скликання станом на 29.04.2016 року (з наданням наступних даних - прізвище, імя, по-батькові, дати народження та номерів звязку - для активного звязку суспільства з своїми представниками у КМР).

Цей запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту прав та свобод громадян (мешканців міста Кривого Рога), тому відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

Крім того, така інформація становить великий суспільний інтерес. Нагадую, що за порушення Закону “Про доступ до публічної інформації” передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

З повагою,

Дмитро Довгий

Криворізька міська рада

2 Attachments

Доброго дня Foi+reguest-11167-4a1a3f2a,

--
З повагою,
Управління організаційно-протокольної
роботи виконкому міськради mailto:[email address]