Політична реклама

Сергій Мішин

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Які політичні партії уклали договір щодо розміщення зовнішньої політичної реклами на період виборчої кампанії позачергових виборів до Верховної Ради 2019 р.?
2. Які кандидати в народні депутати в одномандатному мажоритарному окрузі №45, уклали договір щодо розміщення зовнішньої політичної реклами на період виборчої кампанії позачергових виборів до Верховної Ради 2019 р.?
2. Скан-копії договорів з кожною політичною партією, з якою укладено відповідний договір.
3. Скан-копії договорів з кожним кандидатом в одномандатному мажоритарному окрузі №45, з яким укладено відповідний договір.
4. Інформацію, щодо сплати відповідними політичними партіями та кандидатами в одномандатному мажоритарному окрузі №45, з якими укладено договір на розміщення політичної реклами, за використання ними рекламних площ в м.Авдіївка.
5. Надати інформацію, щодо всіх наявних в м.Авдіївка, стендів, дошок оголошень та інших рекламних площ, обладнаних органами місцевої виконавчої влади для розміщення матеріалів передвиборної агітації партій та кандидатів у депутати в одномандатному окрузі №45.

З повагою,

Сергій Мішин

Від: Публічна інформація

Посилання