Поле, яке знаходитися на території школи № 187

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На яких умовах можна користуватися футбольним полем, яке знаходитися на території школи 187 (Школа №187 з поглибленим вивченням української та англійської мов ) за адресою вулиця Волгоградська, 23, м.Київ, 03141?

З повагою,

Олексій

osvita, Департамент освіти і науки, молоді та спорту

2 Attachments

--------------------------------------------------------------------------

³: <[FOI #89149 email]>
: 8 2021 . 17:33:33
: osvita
: - , 187
 
!

1, 13, 19, 20 13 2011 , , ( ):

, 187  ( 187 )  , 23, ., 03141?

,

-------------------------------------------------------------------

, .
[FOI #89149 email]

Is [Департамент освіти і науки, молоді та спорту request email] the wrong address for Freedom of Information
requests to , ? If so, please contact us using this form:
[1]https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

! -

-------------------------------------------------------------------

References

Visible links
1. https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Управління освіти Солом"янської РДА,

1 Attachment