показники проектів кошторису на 2018 рік КЗ "ЗШ №10 ВМР" та про позабюджетні видатки

Нишпорка Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Прошу надати копію показників проектів кошторису на 2018 рік КЗ "ЗШ №10 ВМР".
2. Прошу надати детальну інформацію щодо придбання предметів за рахунок загального та спеціального фондів міського бюджету та по капітальних видатках, які здійснені КЗ "ЗШ №10 ВМР" протягом 2018 року без посилань у мережу Інтернет.
3. Прошу надати детальну інформацію щодо джерел надходження позабюджетних коштів (з зазначенням благодійників та сум благодійних внесків помісячно) та про придбання предметів та послуг за рахунок позабюджетних коштів помісячно, які здійснені КЗ "ЗШ №10 ВМР" протягом 2018 року без посилань у мережу Інтернет, оскільки інформація на офіційному сайті школи застаріла та неповна.

З повагою,

Нишпорка Олена

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти