Поєднання посади заступника міського голови та мандату депутата відповідної ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Синиця, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Синиця

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Законом України «Про місцеве самоврядування» прямо
передбачено, що до складу виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради не можуть входити депутати відповідної ради, крім секретаря. Також, згідно з ч. 4 ст. 5 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, повноваження депутата місцевої ради припиняються достроково у тому випадку, якщо його призначають або обирають на посаду, яка не сумісна з виконанням депутатських повноважень.

Отже, прошу надати роз'яснювальну інформацію з приводу наступного питання: чому не було достроково припинено повноваження депутатів Дніпровської міської ради, яких було призначено заступниками міського голови Філатова Бориса Альбертовича, а саме: Лисенка Михайла Олександровича, Шикуленка Олександра Віталійовича та Санжари Олександра Олександровича.

Заздалегідь вдячний за відповідь,
Олександр Синиця

Попова Н.Є., Центральна виборча комісія

Сообщение готово к отправке со следующим вложенным файлом или ссылкой:

Лист ЦВК 21-17-246

Лариса Рушенко,

[1]Вбудоване зображення 1

References

Visible links