Погодження схеми дорожнього руху з урахуванням відповіді від 26.08.2021 року

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор Пахомов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ігор Пахомов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

26.08.2021 року на мій запит була отримана відповідь від Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради № 78/01-42-П/ЗПІ/ за підписом в.о. директора департаменту Сидоренко А.В., в якій зазначено, що по-перше, міжквартальні проїзди, двори не належать до категорії вулично -дорожньої мережі, по-друге, до департаменту не надходила схема організації дорожнього руху на прибудинковій території за адресою: м. Одеса, вул. Толбухіна, 135.
В той же час, Пахомов І.Ю. має документальне свідчення, що з боку КУ "СМЕП" (яка координується з боку департаменту в силу приписів свого Статуту) за підписом директора КУ "СМЕП" А.В. Сидоренко та за підписом виконавця В.Б. Кузякіна, було складено схему організації дорожнього руху на території ЖК "ОМЕГА" по вулиці Толбухіна, 135. На підставі цієї схеми, зараз, на території ЖК "ОМЕГА" проходять неправомірні роботи щодо встановлення обмежень руху транспорту, а також паркуванню транспорту власників квартир, що спричиняє численні конфлікти та незручності.
Тому, ПОВТОРНО ПРОШУ надати інформацію, яка буде відповідати дійсності, а саме:

1. Чи погоджувалась (розроблялась) з боку КУ "СМЕП" (код 33387623) будь-яка схема організації дорожнього руху на території ЖК "ОМЕГА" в місті Одесі по вулиці Толбухіна, 135 та/або схема організації дорожнього руху на території ЖК "ОМЕГА" в місті Одесі по вулиці Толбухіна, 135, секції А, Б, В, Г, Д, Е?
2. Якщо погоджувалась (розроблялась) - то на якій правовій підставі? Чи має така схема правові наслідки, якщо її не погоджував (затверджував) Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради та Управління патрульної поліції Одеської області?
3. Чи перебуває на дату складання цього запиту в Департаменті транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради на затвердженні схема організації дорожнього руху на території ЖК "ОМЕГА" в місті Одесі по вулиці Толбухіна, 135 та/або схема організації дорожнього руху на території ЖК "ОМЕГА" в місті Одесі по вулиці Толбухіна, 135, секції А, Б, В, Г, Д, Е?

При підготовці відповіді, з метою економії часу, прошу врахувати, що більшість мешканців ЖК "ОМЕГА" КАТЕГОРИЧНО проти будь-яких схем, тому не повна відповідь, та відповідь, яка не відповідає дійсності, буде вимагати повторного запиту інформації.

З повагою,

Ігор Пахомов

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]