Погодження схеми дорожнього руху

Ігор Пахомов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Враховуючи, що на прибудинковій території ЖК "ОМЕГА" за адресою: вулиця Толбухіна 135, у місті Одесі, з'являються не зрозуміли дорожні знаки та дорожня розмітка, а також виникають постійні конфлікти з представниками будівельної компанії "БУДОВА" та їх компанії ТОВ"Фірма "Наш Дом", ПРОШУ - повідомити чи перебуває на погодженні в Одеській міській раді на теперішній час "Схема організації дорожнього руху на території ЖК "ОМЕГА" в місті Одесі по вулиці Толбухіна, 135"? Якщо да - то з якого часу та яка правова підстава для погодження цієї схеми?
При підготовці відповіді, ПРОШУ врахувати, що більшість мешканців ЖК "ОМЕГА" КАТЕГОРИЧНО проти такої схеми організації дорожнього руху на території ЖК "ОМЕГА".

З повагою,

Ігор Пахомов

Державне агенство автомобільних доріг

Добрий день. Звертайтесь в Одеську міську раду, бо всі дороги в межах міст належать комунальним службам, які не підпорядковуються Укравтодору.
Укравтодору належать дороги державного значення між населеними пунктами, наприклад, М-05 Київ - Одеса, М-14 Одеса - Миколаїв та ін.

показати цитоване

Ігор Пахомов

Доброго дня!

Дякую за відповідь.

З повагою,

Ігор Пахомов