Погодження переселення мешканців у аварійний пожежонебезпечний гуртожиток та контроль виконання Ваших приписів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь Малинюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Василь Малинюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію чи погоджено з Вами заходи переселення (заселення) громадян у гуртожиток Нетішинського професійного ліцею пр-т Незалежності 6 адже згідно Ваших приписів і рішення суду (Справа № 560/724/20 reyestr.court.gov.ua/Review/89976736) він вважається пожежонебезпечний;

2. Інформацію про контроль виконання (виконання ким саме: ліцей, облдержадміністрація чи Міносвіти) Ваших приписів в частині їх вже фактичного виконання або встановлених термінів виконання та інформацію про скасування (дійсність) Ваших приписів, що зазначені в рішенні суду щодо гуртожитків ліцею ( (код ЄДРПОУ: 03072572).

З повагою,

Василь Малинюк

Степан Юдин,

1 Attachment

Відділ пожежної безпеки,

1 Attachment