Погодження Міністерства інформаційної політики України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Скільки іноземних журналістів отримало погодження Міністерства інформаційної політики України задля отримання спеціального дозволу на в'їзд до окупованого Кримського півострову за 2017 рік та за період з 01 січня 2018 року по 31 березня 2018 року?
2. Скільки іноземних журналістів отримало відмову від Міністерства інформаційної політики України щодо отримання спеціального дозволу на в'їзд до окупованого Кримського півострову за 2017 рік та за період з 01 січня 2018 року по 31 березня 2018 року?

З повагою,

Ayder Aliev

Від: Publishinfo
Кабінет Міністрів України

А. АЛІЄВУ
[FOI #33049 email]

Шановний пане Айдере!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 02.04.2018, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту “Доступ до правди”, в межах компетенції повідомляємо.
Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Законом України “Про Кабінет Міністрів України” та § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, визначено, що Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні органи виконавчої влади та місцеві державні адміністрації.
Відповідно до пункту 21 Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 04.06.2015 № 367, cпеціальний дозвіл видається в разі необхідності провадження журналістської діяльності (виключно за клопотанням або погодженням з Міністерством інформаційної політики).
Разом з тим, згідно із підпунктом 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 “Питання виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади” Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації” надіслано до МІП для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів України

show quoted sections

Посилання