Погодинна оплата праці вчителя

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Шекета Надія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Шекета Надія

Доброго дня!

У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника Міністерства Фінансів України відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, повторно звертаюся щоб надали відповідь на моє звернення від 19 лютого 2020 року яке було неопрацьоване вчасно:

В Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти №102 1993 року п. 73 розмір погодинної оплати визначається шляхом ділення місячної тарифної ставки, встановленої за 18 годин педагогічної роботи в тиждень, - на 76,2 При погодинній оплаті праці працівників роботодавець також зобов’язаний дотримуватися мінімальних державних гарантій. Заробіток за годину має бути не менше МЗП у погодинному розмірі . А годинна тарифна ставка — не менше мінімальної годинної тарифної ставки (при відповідній нормі тривалості робочого часу).У 2020 році при 18-ти годинному робочому тижні становить норма тривалості робочого часу 903,6 год. на цілий рік, визначаємо скільки середньомісячних годин шляхом ділення =903,6:12 місяців =75,3 год. Яку норму середньомісячну застосовувати 76,2 год чи 75,3 год.?

З повагою,

Шекета Надія

Говердовська Вікторія Юріївна, Міністерство фінансів України

1 Attachment