Податкові надходження до бюджету

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Захар Унич, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Враховуючи неодноразові заяви міського голови, прошу надати дані про розміри надходжень до місцевого бюджету від сплачених податків найбільшим забудовником м. Нетішин Миклушем Олександром Петровичем окремо за 2015 та 2016 роки та окремо по виду податкових надходжень;

2. Інформацію про учасників аукціону та чи проводилось службове розслідування, вживались ( та які) заходи щодо організації, результатів проведеного земельного аукціону на право оренди земельної ділянки 0,50 га по вул.Шевченка, м. Нетішин, оскільки із оприлюдненого в ЗМІ відео аукціону добре видно, що дії між учасниками аукціону є взаємопов'язаними та погодженими.

З повагою,

Захар Унич