Подання головного державного санітарного лікаря

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Поліна Пастернак, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Поліна Пастернак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно з ст.29. Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб"
Питання про встановлення карантину порушує перед Кабінетом Міністрів України центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за поданням головного державного санітарного лікаря України.

Відповідно до цього,перш ніж Кабінет міністрів встановив карантин, головний державний санітарний лікар України повинен був подати подання до Кабінету міністрів, згідно з цим,для того,щоб удостовіритись в законності карантинних обмежень прошу надати копію ориніналу:

-Подання до Кабінету міністрів головного державного санітарного лікаря України про введення на території України карантину.

Звертаю увагу на те, що згідно з частиною третьою статті 22 Закону України
«Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацію, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

Зазначену інформацію прошу надати у визначений законом строк. І обов'язково у паперовому вигляді оформленню належним чином надіслати за адресою: Сумська обл.,м. Путивль, вул. Першотравнева, 28 41500 та обов'язково на електронну скриньку.

З повагою,

Поліна Пастернак

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

³ .

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Public Health Department MOH,

2 Attachments

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України