По рішенню Боярської міської ради від 17.06.2021 «Про розроблення генерального плану села Тарасівка Фастівського району Київської області» .

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Богдан Сокира, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Богдан Сокира

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Завірену належним чином копію рішення Боярської міської ради від 17.06.2021 «Про розроблення генерального плану села Тарасівка Фастівського району Київської області» .

2. Чи проводились громадські слухання щодо обговорення генерального плану села Тарасівка Фастівського району Київської області?
Якщо так, то який їхній результат?
Якщо ні, то чи планується їхнє проведення, де і коли?

3. Інформацію щодо того, у кого виконавчий комітет Боярської міської ради замовив оновлену картографічну основу у державній геодезичній системі координат УСК-2000 села Тарасівка Фастівського району Київської області?

4. Інформацію про оприлюднення рішення Боярської міської ради від 17.06.2021 «Про розроблення генерального плану села Тарасівка Фастівського району Київської області» в засобах масової інформації.
В яких та коли?
Надати копії таких публікацій.

5. Копію плану та схеми зонування села Тарасівка Фастівського району Київської області, зокрема, земельної ділянки з кадастровим номером 3222486601:01:003:5042, що знаходиться на території села Тарасівка Фастівського району Київської області?

6. Копію проекту генерального плану села Тарасівка Фастівського району Київської області, що розроблений на даний момент за рішенням Боярської міської ради від 17.06.2021 «Про розроблення генерального плану села Тарасівка Фастівського району Київської області».

7. Запит стосується витрачання бюджетних коштів, прошу відповідь надіслати у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

8. Цей запит має великий суспільний інтерес, відповідь прошу надіслати у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

9. Надати відповідь у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це встановлено частиною першою статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

З повагою,

Богдан Сокира

Боярка, Боярська міська рада

1 Attachment