Платність заяви на реєстрацію шлюбу

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи можна подати заяву на реєстрацію шлюбу у відділі РАЦС, самостійно заповнивши затверджену форму "від руки" та чим це передбачено?

2. Який нормативний акт передбачає заборону подавати заяву на реєстрацію шлюбу затвердженої форми, заповнену власноручно ("від руки") ?

3. Яким нормативним актом передбачено стягнення додаткової плати (крім державного мита) за складення заяви на реєстрацію шлюбу працівником відділу?

4. Яким нормативним актом передбачено складення заяви на реєстрацію шлюбу виключно у Реєстрі актів цивільного стану?

5. Чи має право громадянин відповитись від платної послуги зі складання заяви на реєстрацію шлюбу? Хто в такому випадку і як має складати заяву на реєстрацію шлюбу?

6. Чи може працівник відділу РАЦС БЕЗКОШТОВНО складати заяву на реєстрацію шлюбу у Реєстрі ? У яких випадках заява складається працвником відділу РАЦС у Реєстрі БЕЗКОШТОВНО? Чим це передбачено?

7. Чи існує законодавча можливість подати заяву на реєстрацію шлюбу у відділі РАЦС, сплативши виключно державне мито та не сплачуючи додаткову плату за складення заяви працівником відділу? Хто в такому випадку і як має складати заяву на реєстрацію шлюбу?

З повагою,

Олександр

Від: Оксана Недашківська
Міністерство юстиції України

Посилання