Плата за землю

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ростислав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Копію Рішення(ь) депутатів міської ради Про встановлення місцевих податків і зборів, яким встановлено
ставки, пільги по платі за землю для юридичних осіб на 2016 та 2017 рік.
Надати інформацію щодо суми плати за землю, яка надійшла до бюджету в 2016 та 2017 роках: від органів державної влади та органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, закладів, установ та організацій, спеціалізованих санаторіїв для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів.
Надати інформацію щодо площі земельних ділянок, які перебувають(ли) станом на 31.12.2015 та 31.12.2016р. у власності чи орендуються (передані в користування) органами(ів) державної влади та органами(ів) місцевого самоврядування, органів прокуратури, закладів, установ та організацій, спеціалізованих санаторіїв для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів.
Надати інформацію щодо суми заборгованості по платі за землю станом на 01.01.2016 та 01.01.2017р. органів державної влади та органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, закладів, установ та організацій, спеціалізованих санаторіїв для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів.

З повагою,

Ростислав Семків

Рівненська міська рада

4 Attachments

З повагою, відділ інформаційно-аналітичного забезпечення!
Просимо повідомити нас про отримання!

ДПІ у м. Рівному,

1 Attachment

Вітаю, Foi+request-19775-198d4d1b.

--
З повагою,
ДПІ у м. Рівному mailto:[адресу приховано]

Рівненська міська рада

1 Attachment

--
З повагою, відділ у м. Рівному Міськрайонного управління у Рівненському
районі та м. Рівному Головного управління Держгеокадастру у Рівненській
області,
тел./факс.(0362)63-36-97