Плата за землю

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ростислав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію Рішення(ь) депутатів міської ради Про встановлення місцевих податків і зборів, яким встановлено
ставки, пільги по платі за землю для юридичних осіб на 2016 та 2017 рік.
Надати інформацію щодо суми плати за землю, яка надійшла до бюджету в 2016 та 2017 роках: від органів державної влади та органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, закладів, установ та організацій, спеціалізованих санаторіїв для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів.
Надати інформацію щодо площі земельних ділянок, які перебувають станом на 31.12.2016р. у власності чи орендуються (передані в користування) органами(ів) державної влади та органами(ів) місцевого самоврядування, органів прокуратури, закладів, установ та організацій, спеціалізованих санаторіїв для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів.
Надати інформацію щодо суми заборгованості по платі за землю станом на 01.01.2017р. органів державної влади та органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, закладів, установ та організацій, спеціалізованих санаторіїв для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів.

З повагою,

Ростислав Семків

Відділ доходів Фін.Упр,

3 Attachments

Доброго дня.

Направляємо відповідь на Ваш інформаційний запит.

Прохання повідомити про отримання.

--------------------------------------------------------------------------

Я пользуюсь бесплатной версией [1]SPAMfighter.
На данный момент SPAMfighter заблокировал 3142 спам-сообщений(я) в моем
почтовом клиенте.

У Вас установлен [2]slow PC? Попробуйте бесплатное сканирование!

References

Visible links
1. http://www.spamfighter.com/lru
2. http://www.spamfighter.com/SLOW-PCfighte...

Управління ДГК у м.Чернівцях,

1 Attachment