Плата за землю

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ростислав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Яка кількість в розрізі міст обласних центрів органів державної влади та органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, заклададів, установ та організацій, спеціалізованих санаторіїв для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів станом на 31.12.2016 31.12.2017 року.

Яка площа земельних ділянок перебуває у власності, в оренді (користуванні) органів державної влади та органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, заклададів, установ та організацій, спеціалізованих санаторіїв для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів, в містах обласних центрах станом на 31.12.2016 та 31.12.2017 року.

З повагою,

Ростислав Семків

Державна служба статистики України

2 Attachments

Семків Ростислав

Доброго дня !

На запит від 31.03.2017 Державна служба статистики надсилає скан-копію листа-відповіді та файл із інформацією, що додається.

Просимо повідомити про отримання на цю електронну адресу.

З повагою,
Прокопчук Ірина,
відділ забезпечення доступу до публічної інформації департаменту поширення інформації та комунікацій Держстату України, тел. 044 287 12 33

Курічко О.М,

1 Attachment

 

__________ Information from ESET NOD32 Antivirus, version of virus
signature database 14050 (20160831)

показати цитоване

Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформації,

2 Attachments