Плата за встановлення агітаційних наметів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- які документи подавати партіям та на підставі чого буде обрахована плата за встановлення агітаційних наметів, хто буде укладати договір з боку міської ради з політичними партіями? (відповідно до п.3 розпорядження Чернівецького міського голови від 28.12.2018 р. № 620-р)

- а якщо це самовиуванець без партії (на пост Президента України) - то йому взагалі не можна наметів?

- відповідно до п.1 розпорядження Чернівецького міського голови від 28.12.2018 р. № 620-р, був затверджений перелік місць для встановлення агітаційних наметів, які санкції будуть накладені на партії, якщо ними будуть встановлені намети не у відповідних місцях?

- яким політичним партіям надано дозвіл на встановлення агітаційних наметів і чи відмовляли комусь у їх встановленні, станом на 24 січня 2019 року?

З повагою,

Пащак Марія

Від: Департамент Департамент

Посилання