Планування та написання конспектів до психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових занять фахівців інклюзивно-ресурсного центру

Диська Ірина Олександрівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

згідно зі змінами до Постанови Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр від 12 липня 2017 р. № 545, у пункті 8 зазначено основні завдання інклюзивно-ресурсного центру, один із основних завдань є: надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових та інших послуг дітям з особливими освітніми потребами: дітям раннього та дошкільного віку, які не відвідують заклади дошкільної освіти; дітям, які здобувають освіту у формі педагогічного патронажу. І саме з цього виникає питання:
1) Чи повинні фахівці (консультанти) при проведенні таких занять в інклюзивно-ресурсному центрі писати до кожного такого заняття перспективно-календарне планування та конспекти до кожного заняття, для того, щоб потім на основі планування щоквартально писати моніторинг на таких дітей? Саме відділ освіти змушує писати таке планування, а обласний Департамент освіти наголошує, що такі плани писати не потрібно. Хто правий в цьому питанні?
2) Яким дітям, які підлягають до педагогічного патронажу , фахівці ІРЦ мають надавати психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в межах установи?

3)Питання про команди психолого-педагогічного супроводу: по скільки фахівців ІРЦ повинно бути залучено до команди супроводу (по 1 чи по 2-3), бо відділ освіти зазначає, що по 2-3 фахівця на команду супроводу залучати недоцільно? Чи беруть участь фахівці ІРЦ у написанні ІПР у всіх закладах освіти, чи залучення фахівців є тільки для рекомендацій та спостереження за діяльністю команди.

З повагою,

Диська Ірина Олександрівна

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]