Плани річних закупівель на 2016 рік

Тетяна Коріненко

Доброго дня!

На підставі статей 1,6, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацій про причини відсутньості на сайті Виконкома Криворізької міської ради та на на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель планів річних закупівель, змін до них, а також додатків на 2016 рік Виконкому міської ради, його підрозділів, а також комунальних підприємств і закладів.
Нагадую, що згідно ст. 4 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про здійснення державних закупівель"від 10 квітня 2014 року N 1197-VII, зі змінами та доповненнями, закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (далі - веб-портал Уповноваженого органу) протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану або змін до нього. А також згідно ст.5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року "1. Доступ до інформації забезпечується шляхом:1) систематичного та оперативного оприлюднення інформації:
в офіційних друкованих виданнях;
на офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет;
на інформаційних стендах;
будь-яким іншим способом;

З повагою,

Коріненко Тетяна Леонідівна

Тетяна Коріненко

Доброго дня!

Звертаюсь до вас повторно. На попередній запит відповіді мною не отримано. Прошу пояснити затримку відповіді, а також:
Доброго дня!

На підставі статей 1,6, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання
публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Прошу надати інформацій про причини відсутньості на сайті Виконкома Криворізької міської ради та на на веб-порталі Уповноваженого
органу з питань закупівель планів річних закупівель, змін до них, а також додатків на 2016 рік Виконкому міської ради, його підрозділів, а також комунальних підприємств і закладів.

Нагадую, що згідно ст. 4 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про здійснення державних закупівель"від 10 квітня 2014 року N 1197-VII, зі змінами та доповненнями, закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (далі -
веб-портал Уповноваженого органу) протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану або змін до нього.
А також згідно ст.5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року "Доступ до інформації забезпечується шляхом:
1)систематичного та оперативного оприлюднення інформації: в офіційних друкованих виданнях;
на офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет; на інформаційних стендах; будь-яким іншим способом."

Додатковий е-mail для відповіді: [email address]

Нагадую, згідно законодавства відповідь мала надійти протягом 5 днів, тобто 28.01.2016 р. Тому вимагаю терміново дати відпоідь на даний запит. Якщо це не буде зроблено, то буде відповідне звернення до омбусмена, до правоохоронних структур області, суду, по факту вчинення порушення норм ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про здійснення державних закупівель"від 10 квітня 2014 року N 1197-VII, зі змінами та доповненнями .
З повагою,

Тетяна Коріненко

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

1 Attachment

Hello Foi+reguest-8513-02d741a8,

--
Best regards,
u mailto:[email address]

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

1 Attachment

Hello Foi+reguest-8513-02d741a8,

--
Best regards,
u mailto:[email address]