План траси проектуємих напірних колекторів по землях Авангардівської та Нерубайської ОТГ

Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) копію Плану траси проектуємих напірних колекторів по землях Авангардівської та Нерубайської ОТГ, узгодження якого повинно були відбутися позачерговому засідання виконавчого комітету Нерубайської сільської ради 02 вересня 2021 року - п. 5 в рекомендованому порядку денному оприлюднено 1 вересні на оф. сайті Нерубайської СР : http://nerubayska.gromada.org.ua/news/16...
2) копію рішення прозачергового засідання виконавчого комітету Нерубайської сільської ради від 02 вересня 2021 року

Оскільки інформация має суспільний інтерес, прошу надати інформацію в електронному вигляді у визначений законом термін.

У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Ірина Коновал

Ірина Коновал

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, Ви не відповіли на запит, прошу надати відповідь.
У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Ірина Коновал