План поліпшення якості атмосферного повітря у місті Бровари

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до пункту 16 Порядку здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря, затвердженого постановою КМУ від 14 серпня 2019 року No 827 “Про деякі питання здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря” передбачено розроблення та затвердження планів поліпшення якості атмосферного повітря.

З метою залучення громадськості до формування планів поліпшення якості атмосферного повітря прошу:

1. Надати мені інформацію про хід розробки плану поліпшення якості атмосферного повітря у місті Бровари Київської області.

2. Опублікувати наявну інформацію і план розробки подальших кроків на сайті Київської обласної державної адміністрації.

3. Інформувати громадськість про проведення громадського обговорення та консультацій через оголошення на сайті Київської обласної державної адміністрації.

З повагою,

Вікторія

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment