ПКД

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Inna, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Доброго дня!
Шановний пане міський голово! Зверніть увагу на той факт, що Вами або Вашими підлеглими не надається відповідь за мій запит щодо проектно-кошторисної документації, який було подано 6 вересня 2020 року і термін відповіді, якого сплив 11 вересня 2020 року. Я вчетверте звертаюсь щоб отримати відповідь про те як використовуються кошти платників податків. З другої спроби я отримала відповідь, яка була неповною, а містили тільки інформацію по двох об'єктах, тому 6 вересня я знову звернулась із запитом, на якого відповіді не отримала.
Тому, я ЗНОВУ на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1. Кількість розробленої проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт усіх об'єктів комунальної власності на які витрачені кошти місцевого бюджету за каденції міського голови О.Супрунюка, із зазначенням назви об''єкта, вартості ПКД, розробника проектної документації, початку та завершення робіт по кожному об'єкту.
Перед виборами Ваші підлеглі свідомо уникають надання відповіді?

З повагою,

Inna

Виконавчий комітет,

1 Attachment

Управління освіти Нетішинської міської ради,

2 Attachments

УСЗН виконавчого комітету Нетішинської,

1 Attachment

Виконавчий комітет НМР,

1 Attachment

[Subject only] RE: Інформаційний запит - ПКД

показати цитоване

ЖКО Нетішин,

4 Attachments

УКБ Нетішин,

1 Attachment