Питання забезпечення території ДНЗ зовнішнім освітленням

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) про: механізм/порядок дій, для забезпечення і фінкціонування системи зовнішнього освітлення на території дошкільних навчальних закладів міста Києва.
Кому писати, кого благати про допомогу, щоб здвинути кригу з місця та забезпечити садок зовнішнім освітленням?
ДНЗ 193 м. Києва, територія дитячого садка не освітлюється ліхтарями, бо вони не встановлені по периметру будівлі. В осінньо-зимовий період на території темно, тому для безпеки дітей, вони в цей період після 16.00 не йдуть на прогулянку.
Шановні, тільки не пишіть шаблонні відписки, цікавить виключно результат.
Я вже прочитала наказ МОЗ від 24.03.2016 року номер 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів» де чітко зазначено, що територія днз повинна бути освітлена відповідно до діючих норм (не менше 10 лк на рівні землі в темну пору доби), але питання не вирішено. Територія не освітлюється.
Не надсилайте запит за належністю до Оболонського РУО, я і туди надішлю аналогічний запит. Цікавить відповідь по СУТІ і виключно від Департаменту освіти і науки Києва.
Дякую!

З повагою,

Наталія

група технічного нагляду,

1 Attachment

--
З повагою

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

1 Attachment

Щодо освітлення території ЗДО № 193

Доброго дня!
Я уважно прочитала листа Оболонської районної в місті Києві державної адміністраціі від 06.01.2021 року № 104-56. На жаль, встановлені Led прожектори ніяк не вирішують питання і діти в осінньо-зимовий період у другій половині дня не гуляють. Це майже півроку щорічно. Питання вирішується десятиліттями?
Надайте мені, будь ласка, копії подань Оболонського районного управління освіти з проханням:
1. Взяти на баланс КП «Київміськсвітло» зовнішню мережу освітлення ДНЗ № 193.
2. Включити ДНЗ № 193 до переліку об‘єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади Києва та потребують здійснення пріоритетних заходів з їх охорони та збереження (рішення Київської міської ради від 20.12.2018 № 532/6583). З моменту попереднього запиту минуло вже більше ніж 2 місяці. Цікавить, що було зроблено в цьому напрямі.
Щиро дякую!
Цікавить результат.

З повагою,

Наталія

група технічного нагляду,

1 Attachment

--
З повагою

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

1 Attachment

Щодо освітлення території ЗДО № 193