Питання стосовно доброчесності суб'єкта декларування

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анастасія Виноградова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Анастасія Виноградова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

чи відображено у деклараціях Земської Світлани Анатоліївни (головного спеціаліста Державної служби геології та надр України) в період з 2014 року по теперішній час інформації стосовно придбання за її кошти квартири, розташованої за адресою: м. Київ, вул. Щекавицька, 53, кв. №14

чи відображено у деклараціях Земської Світлани Анатоліївни (головного спеціаліста Державної служби геології та надр України) в період з 2017 року по теперішній час інформації стосовно проживання за адресою: м. Київ, вул. Щекавицька, 53, кв. №14

чи відображено у деклараціях Земської Світлани Анатоліївни (головного спеціаліста Державної служби геології та надр України) в період з 2017 року по теперішній час інформації стосовно об’єкта нерухомого майна, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Щекавицька, 53, кв. №14, зокрема, але не виключно відомості про підстави виникнення права користування та дату набуття зазначеного майна у користування.

чи відрізняється фактичне місце проживання та місце реєстрації Земської Світлани Анатоліївни (головного спеціаліста Державної служби геології та надр України) в період з 2017 року по теперішній час.

та прошу надати декларації Земської Світлани Анатоліївни в період з 2014 року по теперішній час.

З повагою,

Анастасія Виноградова

Національне агентство з питань запобігання корупції

5 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]