Питання щодо відзначення державною нагородою Кравцова В.М.

Андрій Скоропадський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Указом Президента України №467/2021 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня фізичної культури і спорту" за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність присвоєно почесне звання "Заслужений працівник фізичної культури і спорту України" Кравцову Володимиру Миколайовичу (віце-президенту Херсонської обласної Федерації тріатлону україни).

1. Чи розглядала комісія обласної державної адміністрації з питань попереднього розгляду матеріалів щодо нагородження (утворена розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19 листопада 2003 року №1208) кандидатуру Кравцова Володимира Миколайовича?

2. Якщо розглядала, то коли?

3. Яка організація робила подання?

4. Чи погодило (робило супроводний лист) управління фізичної культури, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації подання Кравцова В.М. до нагородження? Прохання надати копію листа.

З повагою,

Андрій Скоропадський

Петренко Олена Миколаївна, Херсонська обласна державна адміністрація

4 Attachments

-252/21/82/16-11493 Ťæ: 22.09.2021

: ̦ ([email address])

æ צ ..

צ Ħ . צצ צ. , ϧ צ, צѤ.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]