Питання охорони та відеоспостереження у ДНЗ Оболонського району міста Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію хто та в який спосіб піклується про безпеку наших дітей під час перебування на території ДНЗ?
А саме: надати інформацію, чи звертались до Оболонського РУО керівники ДНЗ 115, 193, 260, 30, 572, 573, 585 з запитами на виділення коштів для встановлення камер відеоспостереження в приміщеннях ДНЗ, а також забезпечення охорони під час допуску батьків на територію ДНЗ.
Чому в деяких із вищезазначених садків є камери відеоспостереження та пропускна система на територію дитячого садочку, а в деяких цього немає? Від чого це залежить і що потрібно зробити батькам, діти яких ходять до таких ДНЗ, щоб їх діти також перебуваючи у ДНЗ були у повній безпеці?
Як на сьогодні проходить процедура встановленн камер відеоспостереження та заключення договору на обслуговування з охоронною організацією? Хто повинен ініціювати питання безпеки наших дітей? Ми за свій рахунок чи держава нам то гарантує? Дякую!

З повагою,

Наталія

osvita, Департамент освіти і науки, молоді та спорту

1 Attachment

--------------------------------------------------------------------------

 
 

 

Управління освіти Оболонського району,

2 Attachments

-- реклама -----------------------------------------------------------
Перший український онлайн-кінотеатр відкрив бібліотеку з українською
доріжкою тільки для території України. Деталі https://bit.ly/2IalNVV