Пільговий проїзд пенсіонера з села в м. Луцьк

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу повідомити інформацію та нормативно-правові акти згідно яких пенсіонер з сільською пропискою, який працює на підприємстві м. Луцьк, відповідно сплачує податки саме в міський бюджет, не може користуватися пільговим проїздом в міському громадському транспорті.
Людина працює в місті понад 30 років, до введення в дію системи City Card користувалась пенсійним посвідченням і користувалась правом безоплатного проїзду. Сільська рада не отримує відшкодування за проїзд пільговика в місті, а в місті пенсіонер не може тримати City Card для пільговика, бо прописаний в селі…замкнене коло…Пенсіонер має пенсію 1800 грн., мінімальну зарплату і не може скористатися правом пільгового проїзду через місце реєстрації в селі…
Адже чинною є Постанова кабінету Міністрів України №354 від 17.05.1993р. , де сказано : «право на безплатний проїзд надається за наявності посвідчення встановленого зразка чи довідки, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - також електронного квитка, який зареєстрований у зазначеній системі і видається на безоплатній основі»…. Але по факту виходить, що пільговики з сіл, серед яких і пенсіонери, у громадському транспорті Луцька можуть їздити безплатно, лише якщо їх громади придбають для них пільгові електронні квитки.

З повагою,

Ольга

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

8 Attachments