Пільговий проїзд

Коваленко Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

П. 10 ст.145 розділу VI Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N 176, передбачено, що перевізник зобов’язаний здійснювати перевезення пасажирів з квитками і пасажирів, яким згідно із законодавством надано пільги щодо плати за проїзд. В свою чергу, в салоні автобуса повинна розміщуватись інформація у частині прав та обов'язків водія і пасажира. Разом з тим в салонах автобусів та маршруток немає інформації стосовно переліку пільгових категорій пасажирів та їх прав на безкоштовне перевезення.
В зв’язку з вищевказаним прошу надати інформацію, чи буде порушенням чинного законодавства України обов’язкове розміщення в салонах автобусів та маршруток інформації про те, що, наприклад, ліквідатори аварії на ЧАЕС 1 категорії, які всі є інвалідами, та учасники АТО мають право на безкоштовний проїзд без обмеження їх кількості в автотранспортному засобі, та незалежно від місця їх посадки в автобус чи маршрутку?

З повагою,
Коваленко Володимир