Пільгова гранична ціна на природний газ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Аліна Хаджіогло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Аліна Хаджіогло

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня!

Які складники, показники, чинники тощо брались до уваги для
розрахунку і встановлення
на період з 1 жовтня 2015 року по 31 березня 2016 року (включно) пільгової граничної ціни на природний газ, який використовується населенням для індивідуального опалення або комплексно (індивідуальне опалення, приготування їжі та/або підігрв води), в розмірі 3,6 гривні за 1 куб. метр у разі використання до 1200 куб метрів природного газу (включно) протягом зазначеного періоду?
Наведіть, будь ласка, схему розрахунків.

З повагою,

Аліна Хаджіогло

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти