Пільги

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кузьменко Ганна Володимирівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Кузьменко Ганна Володимирівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чому моїй сім'ї відмовляють надавати пільгу з оплати дитячого садочка(ми багатодітна сім'я) днз 428 у Шевченківському району. Бо ми маємо право:
50 % плати за харчування дітей у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах, а сім'ї, середньомісячний сукупний дохід яких нижче гарантованого мінімуму у розрахунку на одну особу, взагалі звільняються від плати за перебування та харчування дітей у цих закладах (постанова Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 "Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів").
У нашій родині середньомісячний дохід нижче мінімуму(усі документи подані у Совбєз та у базі ми є), а мені взагалі відмовляють у знижці. Прошу надати копії документі на підставі яких ми не маємо знижок.

З повагою,

Кузьменко Ганна Володимирівна

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти