Піклувальна (Батьківська) Рада в шклі №73

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Яна Іванова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Яна Іванова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На яких законих умовах функціонує Піклувальна рада в школі №73
Чому даний Рада не має рахунків зареєстрованих у налоговій інспекції
Чому дану раду очолює людина Бордун Тамара Федорівна, яка не має відносин до осівтнього процесу в школі, та не є співробітником?
Дана особа не надала звіти за 5-ть років про використання шкільного фонду (нема звітів про залалишок коштів та поступання коштів від батьків)
На яких повноваженнях особа, яка не має відносин до школи та освітнього процесу , кожного дня з 10.00 ранку та до 15.00 знаходиться в кабінеті завхозу? Яким чином ця особа отримує заробітну плату від роботи з батьківськими коштами?
Дана особа завжди повишає голос на дітей та некоректно з ними спілкується?
Як в школі №73 проводиться вибір піклувальної ради і чому батьки не мають право вибрати самі собі як Голову даної ради так і його скалад?

Бордун Тетяна Федорівна на мої запити в усній формі завжди відхилялась від питань та надання інформації.
Прошу вас посприяти у Виборі батьківської ради та піклувальної ради методом зборів батьків та голосування, а не таємно.
Також надати інформацію про те, хто в школі відповідає за охорону праці? Чи є в наявності аптечка невідкладної допомоги ? Чи є аптечка швикої допомоги? Порядок дій адміністрації школи при травмувані дитини? Порядок дій виклику швидкої допомоги та сповіщення батьків про травму?

З повагою,

Яна Іванова

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]