Песії Януковича та Азірова

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій Косов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віталій Косов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

чи знаходяться на пенсійному обліку колишній президент України Янукович Віктор Федорович та колишній прем'єр міністр України Азаров Микола Янович, та якщо так - у якому розмірі отримують(та утримвали з початку поточного) пенсії.

Відповідно до ст. 11 Закону України "Про інформацію", згода вищезазначенних осіб для доступу третіх сторін до цієї інформації непотрібна, адже ця інформація знаходиться, зокрема, в інтересах національної безпеки.

З повагою,

Віталій Косов

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти