персонально в.о. міського голови Попсуй Анастасії Вікторівні - експертний звіт про Оновлення генерального плану міста Ірпінь

Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Експертний звіт про відповідність проекту містобудівної документації "Оновлення Генерального плану м. Ірпінь" розробленого ДП "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю. М. Білоконя у 2018 році законодавству, будівельним нормам, державним стандартам і правилам, рішенням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань планування і забудови територій.

Інформацію прошу надати шляхом розміщення на сайті "Доступ до правди".

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна

Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня!

Я НЕ ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ НА СВІЙ ЗАПИТ ВІД 07 ЛЮТОГО 2019 РОКУ ЩОДО НАДАННЯ МЕНІ КОПІЇ ДОКУМЕНТУ Експертного звіту про відповідність проекту містобудівної документації "Оновлення Генерального плану м. Ірпінь Київської області"

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, ПОВТОРНО
прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Експертний звіт про відповідність проекту містобудівної документації "Оновлення Генерального плану м. Ірпінь Київської області" розробленого ДП "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю. М. Білоконя у 2018 році законодавству, будівельним нормам, державним стандартам і правилам, рішенням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань планування і забудови територій.

Інформацію прошу надати шляхом розміщення на сайті "Доступ до правди".

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна