персонально А.Літвинову про підстави для прийняття рішення

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лавровська Наіля Нариманівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії заяв Громадської ради учасників Антитерористичної операції при Ірпінському міському голові, вхідні номери 239/01-13, 240/01-13, 241/01-13 від 17 січня 2020 року з усіма додатками до цих заяв, що були підставою для прийняття Рішення Ірпінської міської ради №6222-77-VІІ від 30.01.2020 року "Про надання дозволу Громадській раді учасників Антитерористичної операції при Ірпінському міському голові на розробку детального плану території земельних ділянок у кварталі, обмеженому вул. Найкраща, вул. Захисників, вул. Прибережна, вул. Ломоносова в місті Ірпінь."

Відповідно до ч.5 ст. 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" - Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Інформацію прошу надати через сайт "Доступ до правди".

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна