персональний склад регіональної комісії з реабілітації при ЛОДА

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гриновець Маркіян, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гриновець Маркіян

Доброго дня!

наказом Міністерства культури України від 25 жовтня 2018 року № 926 затверджено Типове положення про регіональну комісію з реабілітації (надалі - Типове положення).

Відповідно до пункту 3 розділу ІІІ Типового положення - персональний склад регіональної комісії на підставі пропозицій органів, установ, посадових осіб, наукових установ, громадських об’єднань призначається Радою міністрів Автономної Республіки Крим, головами обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Для участі у доборі кандидатур наукові установи, громадські об’єднання упродовж строку, визначеного в оголошенні про проведення добору кандидатур, подають заяву за формою, визначеною у Додатку 1 Типового положення та інші документи, визначені у пункті 3 розділу IV Типового положення.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. розпорядчий документ, яким затверджений персональний склад регіональної комісії з реабілітації при Львівській ОДА;
2. заяви для участі у доборі кандидатур з додатками щодо усіх членів затвердженої регіональної комісії при Львівській ОДА.

З повагою,
Гриновець Маркіян

Львівська обласна державна адміністрація

1 AttachmentДепартамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА,

  
--
З повагою
Департамент комунікацій та внутрішньої політики ЛОДА
тел. 2-999-239