Перевірка правомірності установки дорожнього знаку

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу Вас перевірити правомірність установки дорожнього знаку "3.21.В'їзд заборонено" за координатами 50.46661980356715, 30.333299206753498.

Дякую

З повагою,

Volodymyr

Козачук М.А., Державне агенство автомобільних доріг

1 Attachment

Кобилковська Наталія Іванівна,

4 Attachments

225--1005 Ťæ: 04.03.2021

- 03.03.2021 #08/248 () .

㶷 ,

צ Ħ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]