Переведення працівників при реорганізації ПФУ

Тимофій Тимченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до постанови КМУ від 09.10.2020 року №925 проводиться реорганізація шляхом приєднання територіальних управлінь ПФУ до Головного управління ПФУ в Луганській області та в Донецькій області.
Прошу надати роз'яснення в наступній ситуації:
Перебуваю на посаді керівника відділу в територіальному міському управлінні ПФУ та з грудня 2020 року мною укладено контракт військовослужбовця. Зараз внаслідок реорганізації мені запропоновано посаду головного спеціаліста в обласному управлінні ПФУ. Враховуючи, що я перебуваю на військовій службі, за мною зберігається посада начальника відділу та сплачується середня заробітна плата за означеною посадою. Прошу повідомити, з якого розміру заробітної плати буде обчислюватися мені збережена заробітна плата при наданні згоди на звільнення за переведенням з міського територіального управління ПФУ до обласного управління ПФУ.
Та у разі не надання згоди на звільнення за переведенням на нижчу посаду, та на звільнення (так як укладено контракт на три роки як військовослужбовця), за якою посадою мене буде переведено до головного управління ПФУ в області

З повагою,

Тимофій Тимченко

Пенсійний фонд України

Зареєстровано 19.04.2021 09:44:19, реєстраційний №538/11

Пенсійний фонд України

3 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]