Перетин кордону

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Нiкандр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, громадянин Росii, народився в Украiнi, до початку вiйни отримав посвiдку на постiйне проживанне в Украiнi, пiсля цього виiхав з Украiни з метою вивезти назад в Росiю власну автiвку з росiйськими номерами, щоб не порушити закон Украiни i як менi порадили на украiнськiй таможнi. Пiсля цього через деякий час для мене несподiвано почалась вiйна Росii проти Украiни. Цю вiйну Росii я рiшуче засуджую! Чи я зможу тепер, пiд час вiйни, знову повернутись (перетнути кордон) в рiдну Украiну на рiдну землю, де у мене похованi всi моi близькi родичi: рiдний брат, тато i мама?Iз нашоi сiм'i залишився лиш я один. Така моя доля. На Украiнi залишились рiднi дядько та цьоця, двоюроднi брати та сестри. Прописан я в Украiнi.

З повагою,

Нiкандр

Доброго дня!
Я давав запит на перетин кордону, щоб повернутися в рiдну Украiну, громадянин Росii, у травнi 2021 року отримав посвiдку на постiйне проживанне в Украiнi. Пiсля цього виiхав з Украiни, щоб вивезти автiвку з росiйськими номерами з метою не порушати украiнськi закони i як менi це порадили зробити на украiнськiй митнi. В Украiнi у мене похованi всi моi рiднi: брат, тато, мама-треба доглядати за iх могилами. Залишився лиш я один, самотнiй.

З повагою,

Нiкандр

publicinfo, Адміністрація Державної прикордонної служби України

1 Attachment

[Subject only] RE: Інформаційний запит - Перетин кордону

показати цитоване

Адміністрація Державної прикордонної служби України

1 Attachment