Пересилання звернення за належністю

Олена Глушко

Доброго дня!
Шановні посадовці, звертаюся до Вас з інформаційним запитом в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації». Згідно статті 5 Закону, не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном. Згідно ст. 13, ч. 1 Закону, розпорядниками інформації для цілей цього Закону визнаються: суб'єкти владних повноважень – органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування. Згідно ст. 15 Закону, розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати, між іншим, нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником, проекти рішень, що підлягають обговоренню, та перелік та умови отримання послуг, що надаються цими органами, форми і зразки документів, правила їх заповнення.
11.07.2017 на адресу Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» СП «Київські теплові мережі» було направлено колективне звернення мешканців будинку за адресою м. Київ, вул. Оболонська, 9-9А (05-КТМ/1627 від 11.07.2018) в порядку Закону України «Про звернення громадян», де було, між іншим, повідомлено про те, що стан теплових мереж в підвалі будинку за вищезазначеною адресою є загрозливим, що в 2017-2018 році в підвалі нашого будинку відбувалися неодноразові затоплення, пов’язані з розривами труб гарячого водопостачання. Це викликало підвищену вологість у підвалі, а також, імовірно, вплинуло на стан фундаменту та несучих конструкцій вищезазначеного будинку, що підтверджується наявністю тріщин на встановлених в травні маяках. Ми також повідомили про те, що у випадку продовження затоплень у новому опалювальному сезоні будинок опиниться під загрозою обвалення.
Відповідно до ст.7 Закону України «Про звернення громадян», якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення.
Всупереч цій нормі, відповідь на наше звернення була датована лише 20.07.2018 (вих. № 40/22/1/703). Від імені Директора СП «Київські теплові мережі», нам було повідомлено, що теплова мережа центрального опалення та гарячого водопостачання до вищезазначених житлових будинків не утримується на балансі КП «Київтеплоенерго», та повідомлено, що проведення ремонту внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання та опалення відноситься до зони відповідальності КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району в м. Києві».
Прошу повідомити вихідний номер, за яким Комунальне підприємство Київської міської державної адміністрації «Київтеплоенерго» переслало наше колективне звернення до КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району в м. Києві», та дату, коли це сталося.

Відповідно до ст. 22 Закону «Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відома або має бути відомо хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

Направляю цей запит до Київської міської державної адміністрації, тому що я ще не стикалася з порушенням закону «Про доступ до публічної інформації» зі сторони Вашого органу, на відміну від інших розпорядників.

Дякую заздалегідь за увагу.

14.08.2018 Глушко Олена Вікторівна

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

1 Attachment

Надсилаємо лист у прикріпленому файлі

Звертаємо увагу, що лист підписано ЕЦП

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42