Переросподіл бюджетних коштів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- прошу надати інформацію про обсяг надходжень до міського бюджету за місця для паркування та за спеціально відведені майданчики протягом 2015-2021 років.
- вирішити питання разом з ГІОЦ КМДА, щоб кошти не акумулбвались, а зразу БЕЗ ЗАТРИМКИ перераховувались до бюджету. Отримані кошти за платне паркування від фізичних осіб та за спеціальні відведені майданчики від субєктів господарювання приймали та переросподіляв не КП Киевтранспарксервис, а ГІОЦ КМДА, таким чином щоб 60% йшло до бюджету, а 40% до оператора КП Київтранспарксервіс. В даному випадку місцевий бюджет беде поступово поповнюватись, це дасть змогу краще його планувати та росподіляти.

З повагою,

Олександр ШУЛЬЦ

Доброго дня!
Відповідь просрочена.
Прошу надати остоточну відповідь або повідомлення про продовження розгляду звернення. Нагадую, що просрочена відповідь привід для дисциплінарного стягнення та початку службового розслідування.

З повагою,

Олександр Шульц