Перерахування коштів субвенції

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег Біжан, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олег Біжан

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Точну дату, коли буде здійснено перерахування до бюджету Харківської міської ради субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та визнані інвалідами війни III групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-20 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та які потребують поліпшення житлових умов, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2019 № 418-р.
2. До якого терміну визначено перерахувати, зазначені в п. 1 цього запиту, кошти до районних Управлінь праці та соціального захисту населення м. Харків та на рахунки осіб, яким призначено зазначену грошову компенсацію.
3. Прошу вказати усі обєктивні причини (посадових осіб) які впливають на затягування процесу перерахування зазначених коштів.
4. Прошу надати в найкоротший термін конкретну інформацію із зазначених в п.п. 1, 2 та 3 запитань, а не "розмиті" відповіді типу "відповідно до розпорядження....", "кошти будуть спрямовані після підписання розпорядження..." тощо, з яких як правило нічого не зрозуміло. ПРОШУ НАДАТИ КОНКРЕТНІ ВІДПОВІДІ НА КОНКРЕТНІ ЗАПИТАННЯ. Зрозумійте правильно - за кожним рішенням влади стоять долі простих людей, а в цілому - український народ, який відповідно Конституції України делегував Вам своє право керувати державою та дотримуватись Основного Закону.

З повагою,

Олег Біжан

public, Харківська обласна державна адміністрація