Переоформлення дозволу

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мини Денис, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів передбачається переоформлення дозволу. Є договір купівлі-продажу рекламних конструкцій поза межами населених пунктів, акт прийому передачі. Прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Який порядок переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів з однієї юридичної особи на іншу
2. Який перелік документів необхідно подати для переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів з однієї юридичної особи на іншу
3. Куди подавати документи для переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів з однієї юридичної особи на іншу.

З повагою,

Мини Денис

публичной информации сектор,

2 Attachments